Tento rok byl pro mě oční otvírák, pokud jde o vlasy a make-up. Naučil jsem se četné věci, ráda, aby se moje další schůzka na kosmetickém salónu, než opustím kosmetický salon (jinak, zapomenu, a v době, kdy si vzpomínám, moji kořeny budou moji kořeny), a Jak vám chaotický ponožka houska může pomoci, aby to přes jeden druhý den, aniž by mytí vlasů.

Také jsem si uvědomil, že bezchybný fluide Laura Mercier je v podstatě make-up zázrak v láhvi a primer Smashbox je pórový redukční primer schopen některých vážně pozoruhodných plísních plyningových výkonů.

REKLAMA

Ale nejvýznamnější lekce vlasů / make-upu, který jsem se naučil, bylo tlačit kolem bodu v mém make-upu, když všechno vypadá jako horký nepořádek.

Říkám to: metaforický make-up hrb

Je to tak okamžik v procesu aplikací očního make-upu, který rád zavolám (Air Quotes) “metaforický make-up hrb,” když se cítíte, že jste právě vyskočili z mostu, a vy jste spuštěn na zem a začnete k šílenství, protože si nejste jisti, jestli někdo si pamatoval, aby svázal bungee kabel k něčemu pevnému.

Dozvěděl jsem se, že v tomto okamžiku musíte tlačit na pochybnosti; Vzhled se nakonec setká, pokud jste právě. Držet. Jít.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Pro mě pocit typicky udeří, když se snažím něco z mé komfortní zóny, nebo když dělám pohled, kde je velmi zvláštní umístění tmavých barev a všechno vypadá strašně Janky, když se dostanu k hrbovi, jako je “Nezapomeňte” v sloupci “Dos a Don’ts” v lesklém časopise (“Nedělej to!” A pak vidíte obrázek mne s polovičním hotovým kouřovým očima vypadajícím všechny zmatené, haha!) , ale když to vidím, věci typicky spadají na místo.

A co ty? Co jste se v letošním roce dozvěděli o svých vlasech a / nebo make-upu?

REKLAMA

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

P.S. Merry Christmas Eve!