pomocí malé červené rtěnky z nového mac Julia Petit Collection přicházejícího 12. března na webový server Mac, stejně jako 18. března do MAC obchodů, stejně jako čítače
Pokud všechny sbírky make-up vyprávět příběh, pak pro mě, nový Mac Julia Petit Collection začíná v živé kavárně někde v srdci São Paula.

Naše hrdinka, Uber-slavný brazilský způsob života blogu Writer Julia Petit, sedí u stolu venku s miláčkem e Uma Xícara de Café. Oni si povídají o make-upu, stejně jako kočky, stejně jako se secucling, stejně jako baví.

REKLAMA

Přes program pár hodin, mnohem více dobrých přátel pramínek v, že sezení kolem stolu, stejně jako objednání kávy, stejně jako občerstvení, až do každé čtverečních palců plochy stolu je zabaleno.

Osm ze 11 kusů v novém Mac Julia Petit Collection
To je přesně to, jak se tato sbírka cítí jako pro mě. Je to jako, všechny ženy jsou tam, stejně jako všichni se těší sami, stejně jako absolutně nikdo se nezůstane.

V době, kdy jsem zatím strávil s kolekcí, dostanu silný pocit inkluzivity, stejně jako Julia požadované univerzální barvy, které by se hodily každého.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Od neutrálů v duše očních hodinách na červenat i rtěnky se všichni zdají být velmi snadno přístupný pro mě, což je stát, že tam není žádný typ bláznivých kalhot zčernalých lesních ekologických lesů (I když ti, kteří mají určitě svůj čas, stejně jako místo!).

Z matné hnědé v Duosu očních hodinách, červenou rtěnku (vždy klasické), měkkým růžovým broskvovým rtěnku (neutrální rty někdy jdou ven? Amazeballs s nebo bez opálení), mám také dostat trend-vzdorující dayylike atmosféru.

To řekl, je tu stále prostor pro bad-girl Black Eyeliner, stejně jako pár @ SS-Kicker motocyklové boty. Hluboká fialová matná rtěnka přidává jen dostatečnou vzpurnost pro holky, kteří mají rádi jejich make-up s hranou.

Rtěnky zleva v Boca, malá červená, stejně jako Acai
Všechny tři z těchto rtěnek jsou touhy hodné. Satiny měkká růžová nahá boca, matný jahodový krém malá červená, stejně jako matná hluboká fialová acai jsou nasycená symfonie hladkosti, která by udělala fred, stejně jako zázvor pyšný.

Rtěnka v Boca.
Rtěnka v malé červené
Rtěnka v Acai.
Totéž platí pro měkký narůžový hnědý prášek červenat v Lindě. Neuvěřitelně pigmentovaný, stejně jako trvá po celou dobu dlouhý na tvářích (pro odkaz, mám combo suchou / mastnou pleť). Co se týče cíle? Swoon City.

Prášek červenat v Lindě
Na první pohled se domnívám, že je to naprosto vypadá jako matný na mém kůži (takže není žádný drama včetně mých pórů, yay!), Když se podívám blíže … Vidím krásný, jemný lesk.

Perfektní, protože se mi líbí vzhled zářivých kůži, stejně jako tváře. Věřím, že Linda bude naprosto pomáhat v tomto pronásledování.

Jsem týmová zářivá kůže celou cestu!

Pak jsou zde duše oční stíny, které ode mě dostanou dvě tlapky, protože jejich hladký matný doplňuje i nositelnost. Jsou to skvělá lokalita začít, pokud jste naprosto nový na oční make-up.

Oční stíny x 2 v morganitu
Petit Eye Shadow X 2 v Sagu

Oční stíny x 2 v pohyblivém písku

Pokud je však vaše okolnost očních očních hodin zcela uzamčena, stejně jako naložená, budete pravděpodobně objevovat podobné barvy ve vašem stash.

A přesně jak o purpurine? Je to naprostá broskvová vložka s růžovou stejně jako zlatou perlou. Purr-fect, když jsem v náladě pro jiskřivé rty, stejně jako sotva – tam barvu.

Vlákno v purpurine.
Vlákno v purpurine.

Oční stíny x 2 v morganitu; Sunstoned (vlevo), stejně jako Choco Cake (vpravo)
Oční stíny x 2 v pohyblivém písku; Mumu (vlevo), stejně jako noite (vpravo)
Oční stíny x 2 v Sagu; Dudy (vlevo), stejně jako černý švestka (vpravo)
Prášek červenat v Lindě
Rtěnka vzorník zleva: Boca, malá červená, stejně jako Acai
Vlákno v purpurine.
Rtěnka v Acai.
Rtěnka v Boca.

REKLAMA

Bez ohledu na váš make-up styl (Edgy, Boho, Preppy, tradiční s dotekem o ‘módní), budete pravděpodobně zjistit něco, co chcete, stejně jako opotřebení v této sbírce. Je to strana, stejně jako všichni pozvaní. Podívejte se na to na internetu počínaje 12. března, stejně jako v MAC čítači, stejně jako obchody 18. března.

Sbírka Mac Julia Petit obsahuje …

Saténová rtěnka v Boca, měkké růžové nahé. $ 17.50 USA, $ 21 CDN.

Saténová rtěnka v malé červené, jahodový krém. $ 17.50 USA, $ 21 CDN.

Matte rtěnka v Acai, brilantní hluboká fialová. $ 17.50 USA, $ 21 CDN.

Vlákno v purpurinu, třpytivé čisté broskev s růžovou i zlatou perlou. $ 16.50 USA, $ 20 CDN.

Liquidlast vložka ve mokré silnici, černá s perlou. 20 USD, $ 24 CDN.

Oční stíny X 2 v Morganite, s lesklým očním stínem v Sunstoned (měkké růžové šampaňské), stejně jako matný oční stíny v Choco Cake (tmavý Chocolate). 22 USD, $ 26.50 CDN.

Oční stíny X 2 v Sagu, s lesklým očním stínem v Druzy (špinavá fialová fialová), stejně jako matný oční stíny v černém švestku (hluboké zčernalé švestky). 22 USD, $ 26.50 CDN.

Oční stíny X 2 v pohyblivém písku, s lesklým očním stínem v noci (černá s perlou), stejně jako matný oční stíny v mumu (měkké nahé hnědé). 22 USD, $ 26.50 CDN.

Luster kapky růžový rebel, modravost růžová s zlatou perlou. 21 USD, $ 25 CDN.

Prep + Prime transparentní doplňující prášek. 28 USD, $ 33 CDN.

Saténový prášek červenat v Lindě, měkký růžový bronz. $ 24 USA, $ 28.50 CDN.

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen