Takže … Jaký je pondělní průzkum?

Není to právě průzkum. Je to mnohem více pravidelně se vyvíjejícím (devolní?), Poněkud náhodný seznam obav, které jsem dal návštěvníkům každou pondělí ráno za posledních 10 let. (Je to jako kickstart pro váš mozek.) Vždycky jsem si potěšil čtení vašich odpovědí v komentářích, stejně jako doufám, že si budete radost z čtení dolu.?

1. Už jste někdy cvičil váš úsměv v zrcadle?

Jsem absolutně! Vividly mě vezmeme na mysli před fotokoderem ve střední škole.

Cvičil jsem jeden úsměv, kde bych tlačil své rty dohromady, abychom zajistili, že bych viděl otřesy, které se jen ukazují, když se moji rty pronásledují (vypadám jako indikaci filipínské tety, když to dělám, i když!), Stejně jako tam Byl ještě jeden úsměv, který byl obrovský zubatý úsměv, který se objevil, jako bych se smál, “hahaha!” Vypadala jsem pastora.

REKLAMA

2. Jaká byla poslední melodie, kterou jste slyšeli?

Chris Cornell nemůže modifikovat svět od jeho prvního sólového alba, Euphoria ráno.

Je to extrémně beatles-esque.

3. Šortky, sukně nebo dlouhé kalhoty?

Šortky, Homie! Nejsem do sukně … Jsem krátký-pas, takže skončí na koni pod mými prsa, stejně jako vy porozumíte přesně, jak se cítím o kalhotách, a.k.a. jezích.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

4. Přesně, jak dobře nabízíte se změnou?

Není navíc k nále toho před 10 lety, stejně jako věřím, že jsem mnohem lepší při řízení organizovaných modifikací, než nepředvídané změny, ale věřím, že je to, že je to, protože život je tak rutinní pro tak dlouho, což je skvělé i stejně jako chudá věc.

5. Kdy jste naposledy vyčistil lash kulma?

Kdybychom mluvili o Shu Uemura Curler i do důchodu před několika týdny … Dívka, ani nechcete pochopit skutečnou odpověď na to. je třeba být roky.

V pátek jsem však vyčistil svůj nový vrstník Surratt!

Doufám, že někdo pro vás tento týden vaří jídlo (není to nejlepší?). Pokud se to nestane, pak doufám, že váš zvýrazňovač políbí vrcholky vašich lícníchbonů s přesně stejnou jemností, že Ryan Gosling využívá, když políbí štěňata i děti.

OK, někdo je v bláznivém dni nálady. musí být teplo. Moje kancelář je již pečení …

REKLAMA

Mějte skvělou, sladkosti. Mluv brzo!

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen